Головна » Статті » Cтатті

Змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед гуртківців

У дні зимових канікул на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 імені Т. Г. Шевченка Черкаської міської ради проведені перші змагання Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Двадцять юних туристів з чотирьох гуртків змагалися на двох коротких дистанціях смуги перешкод – особистий залік (1 клас) та зв’язки (2 клас). Спортсмени на дистанції долали етапи – переправа по колоді, траверси „скельних” ділянок, різні види підйомів та спусків, виконували спецзавдання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В особистому заліку у молодшій групі переможцями стали Богдан Свірідов та Софія Стекцова (Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №28 імені Т. Г. Шевченка Черкаської міської ради, команда „Мандрівник”), у старшій – Анна Ялова та Олександр Портянко (Геронимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради, команда „Мандрівник”). Доречі, Анна та Олександр показали найкращий час і у змаганнях зв’язок.

Організатори висловлюють подяку керівництву школи та всім учасникам змагань. Окрема подяка гуртківцям Максиму Котенку (Геронимівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради) та Максиму Савельєву (Державний навчальний заклад „Черкаський професійний автодорожній ліцей”), які допомагали у суддівстві змагань.

 

 

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (12.01.2016)
Переглядів: 394 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування