Головна » Статті » Cтатті

Закарпаття гостинно приймало Черкащан

З 6 по 11 липня Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді та Закарпатським центром туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді був організований та проведений 44-ий Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму. 24 команди з різних регіонів країни змагалися між собою.
Команда Черкаської області також узяла участь у Чемпіонаті.
Змагання відбувалися на трьох дистанціях 4-го класу складності: крос-похід, командна смуга перешкод та змагання зв'язок.


Команда перед крос-походом

До складу команди Черкаської області увійшли чотири вихованці станції юних туристів міста Умань, два вихованці позашкільного навчального закладу „Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді”  м. Черкаси та два вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості міста Сміла. Тренер команди – Дегтярьов Євген Володимирович, керівник гуртка станції юних туристів міста Умань.
Складності орієнтування на гірському рельєфі, на дистанції більше ніж вісім кілометрів, дали про себе знати – команда Черкащини посіла лише 20-те місце.
7 липня відбувалися змагання на командній смузі перешкод – дистанція коротка, але насичена технічними етапами, вимагає витривалості і спритності, вміння працювати з мотузками і злагодженої роботи  всіх членів команди. На цій дистанції наша команда посіла 16-те місце.


Робота на дистанції


Після змагань

8 і 9 липня відбувалися змагання зв'язок на гілці А і гілці Б. Команда поділялась на 4 зв’язки по 2 особи, і на кожній гілці виступало по 2 зв’язки. В командний залік враховувався результат трьох кращих зв'язок. На цій дистанції кращий результат показали зв’язка у складі представників Будинку дитячої та юнацької творчості міста Сміла – Пономаренка Максима та Бриндака Євгена, яка посіла 5 місце на гілці А. Команда Черкащини  в командному заліку посіла 10 місце.


Пономаренко Максим і Бриндак Євген тренуються перед змаганням зв`язок


Дівоча зв`язка Франчук Альона і Романова Юля з тренером після завершення дистанції


Зв`язка Білінський Михайло та Кузнєцова Анастасія працюють на дистанції

В загальному заліку за трьома дистанціями команда Черкащини посіла 16 місце. Результат, звісно, далеко не найкращий, однак маємо констатувати факт його щорічного покращення. Тож, бажаємо нашим юним туристам успіхів у підготовці до наступних змагань, щоб значно покращити свої показники.


Закриття Чемпіонату

 

 

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (18.07.2015)
Переглядів: 364 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування