Головна » Статті » Cтатті

З Кобзарем у серці

5 квітня 2014 року Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді на базі Черкаського обласного Центру роботи з обдарованими дітьми проведено заключний етап обласної історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «З Кобзарем у серці» – конкурс театралізованих літературних композицій.

З вітальним словом до учасників звернулася начальник відділу спеціальної і позашкільної освіти Шевченко Тетяна Олександрівна, наголосивши, що до 200-річчя Т.Г. Шевченка протягом 2013-2014 років в області проводиться дуже багато заходів, адже ім’я Шевченка тісно пов’язане з Черкащиною, де він народився та похований. Вона підкреслила, що участю в експедиції, яка тривала протягом року, школярі виявили патріотизм, любов до своєї історії, культури, нації та вшанували ім’я Пророка українського народу, його Генія та великого Кобзаря. Тетяна Олександрівна подякувала учасникам Експедиції за активну участь та побажала усім творчого натхнення.

Експедиція, започаткована в 2013 році з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, складалася з чотирьох етапів: конкурс дитячих малюнків, конкурс фотоматеріалів та слайд-шоу «Т.Г.Шевченко і Черкащина», конкурс літературних віршованих або прозових творів «Кобзар у моєму серці» та заключний – конкурс театралізованих літературних композицій «З Кобзарем у серці». За час проведення Експедиції загалом у конкурсах взяли участь близько 800 учнів.

Виставка творчих робіт учасників Експедиції

Участь у заключному етапі Експедиції взяли 89 дітей із 12 регіонів області. Під час конкурсу з вуст ведучих лунали рядки дитячих віршів, які були подані для участі в одному з конкурсів експедиції «З Кобзарем у серці».

Журі конкурсу визначили переможців: І місце – колектив Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Хрисинівської районної ради та колектив Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Шполянської районної ради; ІІ місце – Зразковий колектив Літературно-творче об’єднання «Айстра» Черкаського районного будинку дитячої та юнацької творчості Черкаської районної ради та колектив Кліщинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради; ІІІ місце – колектив Канівського районного будинку школярів та юнацтва Канівської районної ради та колектив «Лілея» Ревівського зальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам’янської районної ради. Всі інші учасники стали лауреатами конкурсу.

Колективи були нагороджені грамотами Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради, а також подарунками, наданими Черкаською обласною організацією «Просвіта»: картами Черкаської області, літературою та навчальними електронними дисками.

 

 

 

 

 


 

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (08.04.2014)
Переглядів: 472 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування