Головна » Статті » Cтатті

Всеукраїнський семінар-тренінг для підготовки тренерів "Школи виховників Джур"

Черговий Всеукраїнський семінар-тренінг для підготовки тренерів "Школи виховників Джур" Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відбудеться 16-18 листопада 2018 поблизу Тернополя.
Захід спрямований на підготовку громадських активістів, педагогів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

Метою є підготовка тренерів, які в майбутньому будуть проводити вишколи для виховників "Джури".

Даний вишкіл буде черговим кроком у створенні Школи виховників Джур - всеукраїнської вишкільної програми, ціллю якої є підготувати тисячі активістів-волонтерів, педагогів чи громадських діячів, які вирішили стати виховниками в рамках гри "Сокіл" ("Джура") і створити постійно діючі осередки - курені.

На цей семінар-тренінг будуть відібрані кращі спеціалісти із розвитку гри за останні десять років, які мають особистий успішний виховницький досвід, хист і можливість стати тренерами, щоб ділитись своїм досвідом і навчати інших, як стати виховниками.
Першочергово на вишкіл запрошуються активісти гри "Джура", які зголошуватись на перший семінар-тренінг, але не взяли участь через недостатню кількість місць.
Захід відбувається за кошти Міністерства молоді та спорту України, спрямовані через управління сім'ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації.

Організатори забезпечують проживання, харчування та компенсацію за доїзд. Телефон для уточнення та запитань - Арсен Ляхоцький 0976115988

Якщо хтось хоче зголоситись, ось форма:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzldm-o5xR51jaUWHJ1GgwOw-ZfDb4qwRpfQENnxQMPLJKdg/viewform?fbclid=IwAR2eITzOeOFZrQ4OUsBb3JQf1uAEIR6IJUUTuVX9wA1cod9NSihk1lpoCDE

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (12.11.2018)
Переглядів: 225 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування