Головна » Статті » Cтатті

Вихованці закладів позашкільної освіти Черкаської області учасники Всеукраїнської Фотовиставки «Україна – це ми!»

22 січня, Україна відзначала День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому,в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Незважаючи на нетривалий союз, подія залишила вагомий слід в історії українського державотворення.

Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради не залишився осторонь події та провів фотоконкурс, присвячений Дню Соборності України, «Україна – це ми!», учасниками якого стала учнівська молодь області. Із 200 робіт було відібрано 5, які надіслали до м. Києва на Всеукраїнську фотовиставку «Україна – це ми!».

Ось перелік авторів та їх світлини:

Полудненко Олександр, вихованець гуртка «Пішохідний туризм» Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради (назва світлини: Зима влітку «Озеро Несамовите»)

Прудиус Вікторія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Монастирищенської районної ради (назва світлини: «Цілюще джерело»

< Смаглій Денис, вихованець гуртка Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості, член туристсько-краєзнавчого клубу «Альта» (назва світлини: «До пам’яті Трахтемирова»

Кайдаш Дарина, вихованка комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Іркліївської сільської ради (назва світлини: «Дочекалася»)

Анна, вихованка комунального закладу «Районна станція юних туристів Городищенської районної ради». (назва світлини: «У маминих обіймах»)

Фотовиставка має на меті активізувати національно-патріотичне виховання учнівської молоді, знайти та розкрити нові таланти, сформувати в учнівської молоді активну життєву позицію, готовність брати участь у суспільному і культурному житті України та проводиться у форматі обміну фотографіями-привітаннями між учасниками Фотовиставки.

Ось деякі з привітань:

Прудиус Вікторія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Монастирищенської районної ради

Дорогі друзі,

Сьогодні у нашої держави визначне свято - День Соборності України.

Щиро вітаю всіх нас, українців, бажаю мирного неба над головами, єдності, злагоди, щасливого дитинства дітям, пам’ятних подій і яскравих вражень юнакам і дівчатам, визначних звершень дорослим, поважної та гідної старості дідусям і бабусям.

Зі святом!

Кайдаш Дарина, вихованка комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Іркліївської сільської ради

Надсилаю свій меседж з нагоди Дня Соборності України для моїх ровесників-однодумців. Від наших згуртованих, глибоких помислів, здорового прагматизму і єдиної віри в незалежність Вітчизни, залежить її успішне та світле майбутнє, розквіт духовності молоді. Давайте разом прагнути процвітання могутньої, демократичної держави та у співпраці охороняти справжню суверенність країни, берегти її, єдину і соборну. Тільки нам з вами творити її багатовікову історію.

Бажаємо успіху на Всеукраїнській Фотовиставці!!!

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (30.01.2020)
Переглядів: 121 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування