Головна » Статті » Cтатті

"Відкриті змагання зі спортивного туризму та орієнтування"

Будь-які змагання, як відомо, – гарна нагода не лише з користю провести вільний час, а й можливість удосконалити свою майстерність, визначити рівень підготовки спортсменів і команд, та й просто поспілкуватися і обмінятися досвідом зі своїми однодумцями. Саме з такою метою вже 5 рік поспіль станція юних туристів м. Умань проводить у себе в закладі «Відкриті змагання зі спортивного туризму і орієнтування».

У п’ятницю, 4 грудня 2015 року зібралися 10 команд з міст Умань, Черкаси, Сміла, села Оксанина Уманського району та м. Гайсин Вінницької області, щоб протягом трьох днів позмагатися у вправності на дистанціях з пішохідного та велосипедного туризму, спортивного орієнтування.

Пішохідний туризм був представлений двома дистанціями:

«Смуга перешкод» в особисто-командному та командному заліку.

Змагання з  велосипедного туризму на дистанції «Фігурне водіння велосипеду».

Спортивне орієнтування – здійснювалось за спрощеною системою у «заданому напрямку».

В суботу розпочалися змагання на дистанції з пішохідного туризму «Смуга перешкод» в особисто-командному заліку. Учасники долали дистанцію «за вибором», обираючи самостійно етапи та набираючи бали за складність етапу та спосіб його проходження.

Здолавши майже 2 кола етапів заслужену перемогу в старшій віковій групі вибороли Романова Юлія («СЮТур»-1 м.Умань) та Пономаренко Максим («Сміла» м.Сміла). В молодшій віковій групі перемога дісталася Катерині Бондаренко («Сокіл» м.Умань) та Голубцю Ярославу («Сміла»-1 м.Сміла). За підсумками особистих «забігів» було визначено особисто-командний залік, в якому в обох вікових групах перемога дісталася командам міста Сміли «Сміла» і «Сміла»-1.

Одночасно зі змаганням з пішохідного туризму в залі, на території СЮТур проходили змагання з велосипедного туризму на дистанції «Фігурне водіння велосипеду». Учасники вправно долали перешкоди, намагаючись якомога швидше доїхати до фінішу. В особистому заліку перемогу здобули спортсмени с. Оксанина Хом’яченко Наталія і Жарун Вадим в старшій віковій групі, в молодшій віковій групі – спортсмени м. Гайсин Томчук Юлія і Дудніченко Денис. Не змінилися результати і після підведення командного заліку: І місце дісталося команді с.Оксанина в старшій віковій групі та команді «Інтер» з м.Гайсин в молодшій віковій групі.

У неділю, 6 грудня, відбулися вирішальні змагання серед команд із міст Умань, Сміла та Черкаси. В боротьбі тактичних та технічних прийомів, спритності та вправності, цілеспрямованості та наполегливості впевнену перемогу здобула команда «Сміла» з м. Сміли, ІІ місце посіли учасники команди «СЮТур» м. Умань, ІІІ місце вибороли команда «Крокус»-1 з м. Черкаси.

На дистанції «Спортивне орієнтування» учасники орієнтувалися на місцевості за допомогою план-схеми території СЮТур. Свою майстерність орієнтуватися проявили вихованці СЮТур м. Умань: Романова Юлія (команда «СЮТур»-1) і Марущак Анастасія (команда «»Сокіл») посівши І місця у своїх групах. У командному заліку старшим учасникам («СЮТур»-1) вдалося посісти І місце.

Вітаємо учасників змагань та бажаємо наступних перемог!!!

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (11.12.2015)
Переглядів: 727 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування