Головна » Статті » Cтатті

Відбулися обласні змагання з паркового спортивного орієнтування

Ранкові Черкаси зустріли дрібним дощем учасників обласних змагань з паркового спортивного орієнтування, які відбулися 27 квітня 2018 року в лісопарковій зоні міста, поблизу магазину «Лісовий». 12 команд-учасниць із Драбівського (Великохутірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та Драбівський районний будинок дитячої та юнацької творчості), Городищенського (Районна станція юних туристів), Христинівського (Верхняцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – ліцей»), Золотоніського (Софіївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»), Черкаського (Леськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Уманського (Оксанинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Смілянського (Центр дитячої та юнацької творчості), Корсунь-Шевченківського (Районний центр дитячої та юнацької творчості) районів, міст Черкаси (Позашкільний навчальний заклад м.Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді) та Канева (Канівський міський центр туризму), а також команда Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради 87 учасників з різних куточків Черкаської області завітали до нашого міста, щоб позмагатися за звання кращого орієнтувальника області.

Учасники змагалися у таких вікових групах на дистанції за вибором:

ч/ж 10 – 2008-2009 р.н.

ч/ж 12 – 2006-2007 р.н.

ч/ж 14 – 2004-2005 р.н.

ч/ж 16 – 2002-2003 р.н.

За підсумками змагань перемогу отримали:

У групі Ж-10

1 місце – Нечипоренко Яна (Черкаський р-н.)

2 місце – Любарська Валерія (Христинівський р-н.)

3 місце – Бутовець Роза (Смілянський р-н.)

У групі Ж-12

1 місце – Гриб Каміла (Золотоніський р-н.)

2 місце – Власенко Віолета (Золотоніський р-н.)

3 місце – Нечипоренко Аліна (Черкаський р-н.)

У групі Ч-12

1 місце – Парфеса Владислав (Драбівський р-н.)

2 місце – Ткаченко Дмитро (м.Черкаси)

3 місце – Єщенко Назарій (Золотоніський р-н.)

У групі Ж-14

1 місце – Засенко Євгенія (Драбівський р-н.)

2 місце – Площук Анна (Христинівський р-н.)

3 місце – Кучер Лілія (Уманський р-н.)

У групі Ч-14

1 місце – Грицищук Ярослав (Уманський р-н.)

2 місце – Курбат Павло (Черкаський р-н.)

3 місце – Кравченко Андрій (Драбівський р-н.)

У групі Ж-16

1 місце – Кобець Яна (Золотоніський р-н.)

2 місце – Кузьменко Каріна (Золотоніський р-н.)

3 місце – Рога Тетяна (Христинівський р-н.)

У групі Ч-16

1 місце – Поліщук Анатолій (Уманський р-н.)

2 місце – Баб’як Дмитро (Городищенський р-н.)

3 місце – Рудаков Антон (Черкаський р-н.)

Вітаємо переможців змагань!!!

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (03.05.2018)
Переглядів: 107 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а



(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування