Головна » Статті » Cтатті

Участь переможців Всеукраїнського конкурсу „А ми тую славу збережемо” у Всеукраїнській туристсько-краєзнавчій конференції"

З 29 жовтня по 2 листопада 2014 року делегація Черкаської області відвідала м. Ужгород з метою участі у Всеукраїнській туристсько-краєзнавчій конференції присвяченій 70-ій річниці звільнення України від нацистських загарбників. На конференції учнівські делегації з 19 областей захищали свої дослідницькі роботи з історії Другої світової війни на території України.

Делегацію очолював методист Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради Максим Матло. До складу делегації входили 4 учні, переможці Всеукраїнського конкурсу „А ми тую славу збережемо” від Руськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Черкаської районної ради (Кошман А. І., керівник Пономаренко А. В.), Носачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради (Бондаренко А. В., керівник Громовий А. А.), Золотоніської спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради (Катрецька Я. В., керівник Заіка В. М.) та Чигиринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської районної ради (Коцуренко І. С., керівник Дяченко Г. В.) захищали свої пошукові роботи у 2 секціях: „Діяльність національно-визвольних формувань, партизанських загонів, підпільних груп, у т. ч. молодіжних, загонів інтернаціонального руху опору” та „Український вимір перемоги: фронтовий шлях військових частин і з’єднань, що обороняли та визволяли Україну”.

Учні успішно захистили свої дослідницькі роботи – „Партизанський загін імені Пожарського”, „Підпільний та партизанський рух на Золотоніщині в роки окупації періоду Великої Вітчизняної війни”, „Бойовий шлях 62-ї гвардійської  Звенигородсько-Будапештської Червонопрапорної Орденів Богдана Хмельницького та Суворова стрілецької дивізії”, „Льотчик-герой Іван Литвиненко” за які отримали дипломи Українського державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Учасники делегації з організаторами конференції – крайній справа заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства Омельченко Д. Г., крайній зліва – директор Закарпатського обласного центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді
Чепа В. І.

Для учасників конференції відбулися цікаві та пізнавальні екскурсії Закарпаттям. Зокрема учні відвідали монумент „Україна - визволителям”, який розташований поблизу прикордонного контрольно-пропускного пункту „Ужгород”, місця де закінчилося вигнання нацистських загарбників з території України. Учасниками конференції були покладені вінки до меморіалу „Україна – визволителям”, де пройшов мітинг-реквієм.
 


Учасники конференції покладають вінки до монументу „Україна - визволителям”


Учасники делегації з організатором конференції – посередині заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства Омельченко Д. Г. та керівником делегації – крайній справа методист Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради Матло М. М.

У Боздоському парку, в м. Ужгород, учасники делегації нашої області разом з представниками з інших областей взяли участь у висадженні сакурової алеї. Учасники делегації біля посадженої сакури Черкаської області.

У Меморіальному комплексі „Пагорб Слави”, в м. Ужгород учасники делегації взяли участь у запаленні поминальних свічок на могилах воїнів загиблих під час Другої світової війни та Антитерористичної операції на сході України.

Також діти відвідали Мукачівський замок „Паланок”, Старе місто в Ужгороді, партизанський музей в с. Бабичі Мукачівського району.

 

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (03.11.2014)
Переглядів: 445 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1   [Материал]
Молодці! Так тримати!Цей захід свідчить, що молодь береже пам'ять про подвиг, а центр туризму проводить велику роботу по патріотичному вихованню молоді.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування