Головна » Статті » Cтатті

У Черкасах зібрався туристський актив області для планування роботи у 2018 році

12 грудня 2017 року у Черкаському обласному Центрі туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради (далі – Центр) відбувся семінар туристсько-краєзнавчого активу педагогічних працівників області, в якому взяли участь 26 представників із районів, міст області та об’єднаних територіальних громад. До участі у семінарі долучилися Центр національно-патріотичного виховання Черкаської обласної державної адміністрації, представники громадських організацій «Юнацький корпус» та «Національний альянс».

З вітальним словом до учасників семінару звернулась директор Центру, Фігура О. М. розповіла про стратегію роботи Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді у 2017 році, зазначила про досягнення та основні напрямки роботи у 2018 році.

Під час семінару було представлено аналіз  участі районних та міських закладів позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напрямку та відділів туризму при комплексних ПНЗ у заходах з національно-патріотичної тематики у 2016-2017 н. р. За даними аналізу прослідковується тенденція щодо кращого стану справ із національно-патріотичного виховання і туристсько-краєзнавчої роботи у тих районах та містах, де функціонують профільні позашкільні заклади чи відділи туризму і краєзнавства.

Представники громадських організацій «Юнацький корпус» та «Національний альянс» представили свої заходи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді, поділилися досвідом організації та запропонували співпрацю.

Працівники Центру національно-патріотичного виховання Черкаської обласної державної адміністрації Біланинець Руслан та Віталій Козир презентували заходи Центру та наголосили про можливість співпраці та участі бажаючих у пропонованих заходах.

Учасники семінару були ознайомлені з проектом плану заходів з краєзнавчого, туристсько-спортивного напрямків та національно-патріотичного виховання у 2018 році.

Мацькова Л. Л., Дорошенко Т. В. – директори Городищенської районної станції юних туристів Городищенської районної ради та Канівського міського центру туризму Канівської міської ради відповідно, Білоус В. П., заступник директора ПНЗ м. Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді» поділилися досвідом співпраці із міжнародними організаціями, зазначили про проекти та заходи, що вже відбуваються у їхніх регіонах та про заходи, плануються до реалізації, згадали сторінки історії своїх закладів та свої досягнення.

Під час круглого столу учасники семінару висловлювали пропозиції щодо плану заходів обласного рівня та обговорили орієнтовні їх терміни проведення.

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (12.12.2017)
Переглядів: 314 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування