Головна » Статті » Cтатті

У Черкасах відбувся семінар-практикум для організаторів етапу „Рятівник”

24 листопада Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради спільно з навчально-тренувальним відділом Комунальної установи „Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Черкаської обласної ради (далі – Центр екстреної медичної допомоги) було проведено семінар-практикум для організаторів етапу „Рятівник” (надання долікарської допомоги та транспортування потерпілого) І (районного, міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”).. Участь у семінарі взяли 25 представників з районів і міст області.

Фесун Ігор Анатолійович, заступник директора з навчально-тренувальної роботи Центру екстреної медичної допомоги, привітав учасників семінару, розповів про важливість даного заходу, зазначив, що знання, які отримають учасники, допоможуть їм врятувати багато життів.

Безвугляк Анатолій Васильович, фельдшер з медицини надзвичайних станів розповів про різні види кровотеч, правила накладання джгутів, про відкриті та закриті переломи, черепно-мозкові травми і травми хребта та правила шинування, травми живота, опіки, відмороження, теплові удари, і продемонстрував на практиці, як потрібно надавати долікарську допомогу в різних ситуаціях.

Сакун Андрій Володимирович, фельдшер з медицини надзвичайних станів навчив як проводити реанімацію зупинки дихання, що робити при втраті свідомості, пневмотораксі, обструкції верхніх дихальних шляхів, як діяти, при шокових станах, анафілактичному шоці, утопленні та отруєнні.

Підсумком семінару стало обговорення проблемних питань щодо надання долікарської допомоги.

Всі учасники семінару-практикуму отримали посвідчення про підготовку з надання долікарської допомоги.

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (25.11.2016)
Переглядів: 520 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування