Головна » Статті » Cтатті

Туризм і краєзнавство нас об’єднує!

З 12 по 14 травня 2017 року у лісовому масиві поблизу с. Геронимівка відбулися обласний етап Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків та юніорів та обласний етап Всеукраїнського зльоту туристів-краєзнавців (далі – чемпіонат, зліт), за сприяння управління освіти і науки облдержадміністрації, Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства та комунального підприємства «Черкасиводоканал».

Під час відкриття заходів директор Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради привітала всіх учасників та зазначила про важливість даних заходів, як однієї із складових національно-патріотичного виховання учнівської молоді, заходів, які покликані глибше дослідити традиції та звичаї українського народу, а також перевірити учнів на витривалість, спритність, командний дух та вміння орієнтуватися в лісовій місцевості.

У зльоті взяли участь 5 команд юних туристів-краєзнавців (40 учасників) від навчальних закладів м. Сміли, Золотоніського, Смілянського, Христинівського та Черкаського районів.

райони.

Зліт проходив за трьома напрямками:

  • Туристсько-краєзнавчий маршрут;
  • Конкурсна програма;
  • Творчі майстерні.

У чемпіонаті взяли участь 11 команд (66 учасників) від навчальних закладів м. Умані, м. Черкас, м. Сміли, Золотоніського, Жашківського, Черкаського, Уманського районів та Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

Команди змагалися на дистанціях «Крос-похід», «Смуга перешкод» ІІІ та ІІ класів.

 


Переможцями на дистанції «Крос-похід» ІІІ класу стали:

1 місце – команда «Крокус» позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді».

2 місце – команда станції юних туристів м. Умань.

3 місце – команда Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради.

«Крос-похід» ІІ клас (група Б)

1 місце – команда Леськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради.

2 місце – команда Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської районної ради.

3 місце – команда Гельмязівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Золотоніської районної ради.

«Крос-похід» ІІ клас (група А)

1 місце – команда «Ніка» позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді».

2 місце – команда «Мандрівник» Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

3 місце – команда станції юних туристів м. Умань.

Переможцями на дистанції «Командна смуга перешкод» ІІІ клас стали:

1 місце – команда станції юних туристів м. Умань.

2 місце – команда Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської районної ради.

3 місце – команда «Крокус» позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді».

Переможцями на дистанції «Командна смуга перешкод» ІІ клас (група Б) стали:

1 місце – команда команда Леськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради.

2 місце – команда Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської районної ради.

3 місце – команда Оксанинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради.

Переможцями на дистанції «Командна смуга перешкод» ІІ клас (група А) стали:

1 місце – команда станції юних туристів м. Умань.

2 місце – команда «Ніка» позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді».

 

У комплексному заліку на дистанціях ІІІ класу перемогу здобули:

1 місце – команда станції юних туристів м. Умань.

2 місце – команда «Крокус» позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді».

3 місце – команда Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради.

У комплексному заліку на дистанціях ІІ класу  (група Б) перемогу здобули:

1 місце – команда команда Леськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради.

2 місце – команда Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської районної ради.

3 місце – команда Гельмязівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Золотоніської районної ради.

 

Переможцями зльоту в напрямку туристсько-краєзнавчий маршрут стала команда Пальмірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради; в напрямках творчі майстерні та конкурсна програма перемогу виборола команда Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради.

 

Вітаємо учасників. Бажаємо наступних перемог!

 

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (17.05.2017)
Переглядів: 389 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування