Головна » Статті » Cтатті

Свято вишиванки

День вишиванки — всеукраїнське свято, що покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу, чи садочок.

Свято не передбачає обов'язкових заходів окрім одягання вишиванки. Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

21 травня 2015 року адміністрація Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради провела конкурс вишиванок серед працівників закладу.

Переможцями конкурсу стали заступник директора Віталій Коханчук та завідувач організаційно-масовим відділом Людмила Олійник.

Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.   

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (27.05.2015)
Переглядів: 426 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування