Головна » Статті » Cтатті

Східноєвропейський університет налагоджує співпрацю з Обласним центром туризму

24 листопада було проведено круглий стіл фахівців Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради з студентами кафедри туризму, де було презентовано діяльність закладу.

Спілкування директора центру Олександри Фігури та її команди справило приємні враження на учасників зустрічі. Було презентовано різноманітні туристсько-краєзнавчі та національно-патріотичні заходи для молоді, які організовуються центром: спортивно-туристські змагання, зльоти, турніри, військово-патріотичні конкурси, огляди, експедиції, походи, екскурсії. Присутнім було продемонстровано фото- і відеоматеріали туристських походів Кавказом, Кримом, Карпатами.

Найбільше студентів зацікавили гуртки екскурсоводів і спортивного туризму. Деякі з них вже кілька років їх із задоволенням відвідують. У цих гуртках молодь навчається самостійно працювати над складанням екскурсійних маршрутів, текстів, проведенням краєзнавчих досліджень. Вони пізнають історію рідного краю, витоки національної культури. В гуртках спортивного туризму вони мають можливість випробувати силу волі та загартуватись фізично.

Відвідування гуртків центру є надзвичайно корисним для студентів як майбутніх фахівців у сфері туризму. Вони мають можливість пройти справжні туристичні випробування в походах, отримати знання стосовно правил і послідовності роботи з картою та компасом, добору і підготовки спорядження, організації ночівлі й харчування в польових умовах, правил безпеки під час подолання перешкод тощо.

Співпраця з Черкаським обласним центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради дає можливість розширити діапазон діяльності зі студентською молоддю, стати базою навчальної практики, популяризувати активні форми туристсько-краєзнавчої роботи.

На завершення зустрічі студенти подякували за цікаву інформацію і запевнили, що й надалі тісно співпрацюватимуть з Центром туризму.

 

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (24.11.2015)
Переглядів: 399 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування