Головна » Статті » Cтатті

Семінар з національно-патріотичного виховання

17 лютого 2016 року у Черкаському обласному Центрі туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради            (далі – Центр ) відбувся обласний семінар з національно-патріотичного виховання на тему „Національно-патріотичне виховання учнівської молоді області. Організація ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) у 2016 році”. На семінарі були присутні освітяни від районів та міст області у кількості 34 осіб.

З вітальний словом до учасників семінару звернулася Олександра Фігура, директор Центру та розповіла про стан національно-патріотичного виховання в області, перспективи його розвитку у 2016 році.

Педпрацівники Центру ознайомили присутніх із:

- планом заходів з національно-патріотичного виховання в області, підсумками проведення ІІ (обласного) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) у 2015 році, умовами та особливостями проведення цієї гри у 2016 році.

- підсумками обласного конкурсу навчально-методичних матеріалів, умовами проведення обласної „Школи краєзнавців” у 2016 році, підсумки обласного етапу огляду музеїв закладів освіти.

Освітяни Черкаської області на семінарі поділилися досвідом  національно-патріотичної роботи: з організації І (районного, міського) етапу гри „Сокіл” („Джура”) (Надія Щербина, методист методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради) та впровадження пошукової роботи в систему національно-патріотичного виховання у школі (Антоніна Пономаренко, вчитель історії Руськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради).

Досвід роботи щодо організації шкільного самоврядування на основі козацької педагогіки та організацію козацького самоврядування під час проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри „Сокіл” („Джура”) презентували: Сергій Осаула, директор Лебединського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний  заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3” Шполянської районної ради та Віктор Шевчук, вчитель предмета „Захист Вітчизни” Смілянського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15” Смілянської міської ради.

Після завершення основної частини семінару відбувся круглий стіл з обговорення перспектив розвитку національно-патріотичного виховання учнівської молоді в системі позашкільної освіти у 2016 році в районах, містах.

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (18.02.2016)
Переглядів: 603 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування