Головна » Статті » Cтатті

РІВНЯЄМОСЯ НА КРАЩІ ТРАДИЦІЇ ДЕСАНТУ

З 10 по 14 травня 2019 року команда Канівського міського центру туризму з числа вихованців військово-патріотичних гуртків «Юні десантники» та «Хортинг-патріот» гідно представляла честь Черкаської області на Всеукраїнському вишколі «Джура-Десантник», який проходив на базі Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова та був спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Планомірна підготовка команди до вишколу здійснювалась протягом навчального року під керівництвом досвідчених педагогів керівників гуртків Вдовіченка Сергія Володимировича та Іванова Володимира Васильовича.

Протягом 5 днів вихованці Центру туризму Шкребтій Станіслав, Назаренко Олександр, Кутах Іван, Москалець Олександр, Тіщенко Сергій, Кісельов Олександр, Серба Назар, Лисак Ілля у складі ІІ чоти І сотні «Кубань» прожили за графіком військових, ознайомилися із новою бойовою армійською системою БАРС, випробували себе на смузі перешкод, опанували навички стрілецької та інженерної підготовки, захисту від зброї масового враження,

Під час вишколу, серед 200 учасників заходу, юнаки продемонстрували відмінний результат підготовки зі стрільби, основ самозахисту, методів маскування та бойової військової підготовки. У військово-патріотичній грі «Котигорошко» (боротьба джур) Серба Назар завоював золоту медаль у легкій вазі, Назаренко Олександр та Шкребтій Станіслав вибороли срібні нагороди (у вагових категоріях 50-70 кг та 70 кг і більше відповідно). На вогневій смузі перешкод команда продемонструвала найкращий час проходження. Стройовий вишкіл підрозділу було визнано найкращим і як нагороду команда отримала прапор гри.

Найбільше запам’ятались вихованцям цікаві і пізнавальні екскурсії, зокрема до Мілітарного музею Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова та музею космонавтики ім. С.П.Корольова. Незабутні враження залишились і від концерту гурту «Клавіши». Команда була приємно вражена чудовими умовами розміщення на базі 1-го батальону 13-ї окремої розвідроти 95-ї десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

Надважливим під час вишколу було те, що своїми знаннями та досвідом із молодим поколінням ділилися військовослужбовці десантно-штурмових військ, курсанти та викладачі Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова, пластуни. Захід ознайомив молодь із військовою справою, познайомив з десантниками, про яких говорить увесь світ, учні побачили військову службу зсередини.

Участь команди КМЦТ у вишколі «Джура-Десантник» стала можливою завдяки багаторічній плідній співпраці педагогів центру туризму з Канівською ГО «Союз ВДВ» (голова Костянтин Анісімов) та спортклубом «Івазар» (Іванов Олександр Васильович). Значну допомогу в підготовку команди до участі у вишколі «Джура-Десантник» команда отримала від приватного підприємця Володимира Люльки. Спільними зусиллями ми виховуємо гідне покоління патріотів нашої країни.

 

Людмила Перебийніс,

заступник директора з навчально-виховної роботи

КЗ «Канівський міський центр туризму

Канівської міської ради Черкаської області»

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (22.05.2019)
Переглядів: 231 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування