Головна » Статті » Cтатті

Представники Черкащини взяли участь у Х Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців

З 21 по 26 липня 2015 року в селі Осій Іршавського району, що на Закарпатті, відбувся Х Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців. У зльоті взяла участь і команда Черкаської області, яку представляли вихованці гуртка «Краєзнавці-туристи» Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді - учні Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г.Шевченка (керівник гуртка Турченюк С. П.).


Програма заходу передбачала участь команд у трьох конкурсах, роботу творчих майстерень, проходження учасниками туристсько-краєзнавчого маршруту.
У рамках роботи творчих майстерень відбувся захист творчих робіт з різних видів краєзнавства. «Історичне краєзнавство» було пріоритетним видом. У ньому учасниця нашої команди посіла 4 місце (Кулик Каріна); у секції «Фольклор та етнографія» - 11 місце (Колісник Анна).


Найбільш вдалим видався виступ команди у третьому і найбільш складному виді програми – «Туристсько-краєзнавчий маршрут», що включав роботу польових станцій з різних напрямків краєзнавства, на яких перевірялися вміння і навики проведення польових досліджень учасників команд. Крім того, юні туристи випробували свої сили в орієнтуванні та на технічних етапах: «Навісна переправа», «Колода», «Переправа по паралельних мотузках.
Загалом участь у всеукраїнському зльоті запам’яталася юним туристам-краєзнавцям не тільки духом змагань, але і дружньою атмосферою, що приносить нові знайомства.

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (06.08.2015)
Переглядів: 396 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування