Головна » Статті » Cтатті

Подорож до міста Лева

З метою патріотичного виховання учнівської молоді, вивчення культурних та історичних пам’яток України нещодавно 20 вихованців Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради здійснили екскурсійну подорож до м. Львів.

Діти із задоволенням відвідали багато цікавих, історичних, духовних, культурних та незвичних місць міста. Відчули новорічно-казкову атмосферу, із задоволення щедрували для львів’ян міста та дізналися багато нового і корисного для себе.

Екскурсійна група завітала до величних духовних святинь міста – Вірменського, Домініканського та Кафедрального соборів. Побували на замковій горі (територія Високому замку), де побачили залишки укріплень, зимове місто та почули багато історичних фактів і цікавих легенд про історію створення замку та міста, відвідали Ратушу, порохову вежу, завітали до відділу Львіського історичного музею ,„Італійський дворик” та музею зброї „Арсенал”, який вразив колекцією різноманітної зброї різних періодів історії, обмундируванням воїнів.

 

 

 

Завітали до літературно-меморіального музею Івана Франка та меморіального музею Михайла Грушевського. Дізналися про побут, сімейні традиції, захоплення, родинні стосунки, життєвий шлях, творчість та друзів цих двох Великих діячів України.

 

 

 

 

 

Відвідали зеркальний та глядацький зали Львівського оперного театру ім. С. Крушельницької, поринули разом із розповіддю екскурсовода у історію створення закладу та дізналися про людей, які тут працювали та перебували.

 

 

Відвідали львівську кав’ярню, сувенірні магазини, майстерню шоколаду, карамельну майстерню, погуляли вечірнім Львовом, сфотографувались біля львівських левів. Відвідали „Копальню кави”, „Криївку”, Будинок химер з найвищим у місті пам’ятником трубочисту.

 

 

Вихованці гуртків завітали у Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді, де ознайомилися із роботою закладу шляхом перегляду відеофільму присвяченого 75-й річниці створення Центру та Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, де ознайомилися із колекцією птахів, відвідали тераріум та акванаріум.

 

 

 

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (26.01.2016)
Переглядів: 476 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування