Головна » Статті » Cтатті

Пішохідний похід „За козацькою силою до Холодного Яру”

13-15 червня 2015 року вихованці гуртка „Джура” Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради (керівник групи Матло М. М.) у складі 6 осіб здійснили пішохідний похід за маршрутом с. Чубівка – с. Лубенці – Мотронинський монастир – Дуб Залізняка – Креселецьке лісництво.


Під час походу гуртківці відвідали  Мотронинський жіночий монастир, побували біля Монастирського та Гетьманського ставків, відвідали джерело Святого Онуфрія, здійснили радіальний вихід до Дуба Максима Залізняка, а також побачили церкву, збудовану на честь останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського.
Гуртківці із задоволенням і цікавістю пройшли 18 кілометрів мальовничими куточками Холодного Яру, познайомились ближче з навколишньою природою та оглянули гайдамацькі та партизанські місця.


Взявши участь у поході, юні туристи не тільки весело й активно провели час, але й випробували свої сили на витривалість, вміння орієнтуватись у лісі та правильно знайти дорогу за обраним маршрутом, потренувалися в тереновій грі, поповнили свої знання про історію Холодного Яру, його природу.
Вихованці відвідали „Склик” – місце збору гайдамаків, побачили захисні вали Мотронинського городища, Поташський Яр та ще кілька пам’ятних знаків, встановлених на честь подій, що відбувалися в Холодному Яру, навчилися самостійно смачно готувати їжу на багатті, правильно вибирати місце для таборування та облаштовувати належно табір.
Тепер юні туристи будуть готуватися до нових походів.

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (17.06.2015)
Переглядів: 417 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування