Головна » Статті » Cтатті

Обласний семінар щодо організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2018/2019 н.р.

12 грудня на базі Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради відбувся обласний семінар щодо організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2018/2019 навчальному році в закладах освіти області. На семінарі було нагороджено Почесними грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації педагогічних працівників області, активістів національно-патріотичного виховання.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник директора Центру туризму Коханчук В.П., згодом який ознайомив учасників семінару з інтерактивними формами роботи у патріотичному вихованні дітей та молоді.
Своїм досвідом участі в ІІІ етапі гри поділились керівники рою «Мошногірські яструби» Лазаренко М. Л. та Мавренкова Ю. П.

Завідувач методичного відділу Кріт Ю. А. ознайомила всіх присутніх з новим Положенням гри та окреслила перспективи її розвитку в області.

Про концепцію Школи виховників Джур та шляхи її втілення розповів Надточій Р. С., керівник гуртка «Джура». Своїми думками стосовно організації діяльності куреня в освітньому закладі та організації роботи таборової старшини поділились Проценко Я. О., керівник гуртка ПНЗ «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді» та Шевчук В. В., завідувач Центру національно-патріотичного виховання «Смілянська Січ».

Директор Лебединського НВК І-ІІ ст. №3 Осаула С. О., поділився власним досвідом організації учнівського самоврядування за допомогою гри «Джура».

Учасників семінару ознайомили з умовами обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв гри «Джура», а також Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді: «Українська революція: 100 років надії і боротьби»

Під час круглого столу учасники семінару активно обговорювали проект умов обласного етапу проведення гри «Джура» у 2019 році. Всі пропозиції та зауваження були враховані організаторами семінару для покращення умов проведення обласного етапу.

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (14.12.2018)
Переглядів: 282 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування