Головна » Статті » Cтатті

Обласний семінар-практикум для керівників гуртків, тренерів команд та суддів змагань з пішохідного туризму

19 березня 2015 року в Черкаському обласному центрі туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради відбувся обласний семінар - практикум для керівників гуртків, тренерів команд та суддів змагань з пішохідного туризму з метою підготовки до обласного етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму. Семінар проводився для представників районів, наближених до м. Черкаси. Для представників віддалених районів аналогічний обласний семінар проведено 27 березня на базі станції юних туристів в м. Умань.

Організація етапу „Підйом по вертикальних перилах”

Учасники обласного семінару-практикуму розглянули попередні умови проходження дистанції „Командна смуга перешкод”, заходи з безпеки при облаштуванні та проходженні етапів. Для проведення практичної частини семінару учасники виїхали на місце змагань в лісовому масиві поблизу зупинки автобусу “Василиця„. Тут були розглянуті варіанти наведення переправ та перильної страховки, системи для зняття мотузок, необхідні умови для безпечного облаштування етапів дистанції та змагань в цілому.

Організація перил

В Умані учасники обласного семінару також мали можливість відпрацювати наведення та зняття переправ, особливості страховки і самостраховки на різних етапах смуги перешкод. 

Учасники семінару відпрацьовують наведення навісної переправи

Учасники обласного семінару запропонували змінити систему підведення підсумків змагань: розділити учасників змагань на два класи А і Б. До класу А віднести вихованців центрів і станцій туризму, до класу Б – вихованців гуртків районних будинків дитячо-юнацької творчості.

В обласному семінарі в м. Черкаси взяли участь 17 осіб з міст Черкаси, Канів, Золотоноша та Городищенського, Золотоніського, Смілянського, Черкаського Шполянського районів. На семінар в м. Умань прибуло 9 осіб.

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (25.03.2015)
Переглядів: 483 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування