Головна » Статті » Cтатті

Обласний семінар методистів відділів освіти

В Черкаському обласному центрі туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради 23 січня відбувся семінар методистів відділів освіти, відповідальних за туристсько-краєзнавчу, національно-патріотичну роботу за темою «Організація та проведення масових туристсько-краєзнавчих, військово-патріотичних заходів та музейної роботи у 2014 році».

На семінар прибуло 24 особи. Слухачам семінару було роздано план масових заходів на 2014 рік.Учасників семінару привітав директор обласного центру Гоменюк М.А., та розповів про основні складові розвитку позашкілля в області. Заступник директора Коханчук В.П. зробив аналіз розвитку гурткової роботи, напрямків діяльності та наповнюваності гуртків. Завідувач відділу Павлова С.Г. розповіла про акції, які заплановані до 70-річчя визволення України та присвячені Перемозі у Другій вітчизняній війні. 

Методист Матло М.М. розповів про заплановані заходи з підготовки до обласного етапу військово-патріотичної, спортивної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура»), про особливості проведення конкурсів з військово-патріотичної тематики. Директор Тернівської загальноосвітньої школи Шулежко А.В. розповів про особливості змагань і конкурсів у грі «Джура»,. Методист Турченюк С.П. Ознайомила з особливостями краєзнавчої експедиції, запровадженої на честь 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка, та конкурсу літературних композиції «З Кобзарем у серці». Також були розглянуті питання підготовки до огляду музеїв при навчальних закладах та заплановані семінари з питань музейної роботи.

Завідувач відділу Олійник Л.І. розповіла про змагання з пішохідного туризму та туристсько-краєзнавчий зліт, присвячений 60-річчю позашкілля в Черкаській області.
На завершення семінару відбувся круглий стіл, на якому були обговорені питання організації роботи зі спортивного туризму, краєзнавства і національно-патріотичного виховання.Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (24.01.2014)
Переглядів: 439 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування