Головна » Статті » Cтатті

Обласний семінар для організаторів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)

Відповідно до плану роботи Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради 16 листопада 2016 року на базі КЗ „Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради” відбувся обласний семінар для організаторів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) у навчальних закладах області, керівників роїв та керівників гуртків „Сокіл” („Джура”) за темою „Організація Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) у навчальних закладах області”, у якому взяли участь 52 педагогічних працівники.

Зі словами вітання звернулась до учасників семінару директор Центру Олександра Фігура, яка зазначила про важливість участі учнівської молоді у грі „Сокіл” („Джура”), адже у грі поєднані різноманітні конкурси, що здатні сформувати характер, виховати всебічно розвиненого патріота своєї держави, який здатен стати на захист її інтересів.

Згідно програми заходу відбулося обговорення та аналіз виступу в ІІІ (Всеукраїнському) етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) в м. Одеса рою „Терен” Тернівської загальноосвітньої школи Смілянського району. Керівник команди Анатолій Шулежко поділився досвідом  роботи з підготовки рою до участі у ІІІ етапі гри „Сокіл” („Джура”) та зі слів  дітей проаналізував її проведення.

 

Олег Кравченко, учитель історії та основ правознавства Чигиринського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів” Чигиринської районної ради, керівник рою „Сіромахи”

та Оксана Татарчук, заступник директора з навчально-виховної роботи Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Звенигородської районної ради,

поділилися власним досвідом щодо організації роботи з підготовки рою до гри та впровадження виховної моделі гри „Сокіл” („Джура”) в навчально-виховному процесі в їхніх навчальних закладах.

На семінарі працівниками Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради Сергієм Кротом та Юлією Кріт відбулося представлення проекту умов гри „Сокіл” („Джура”) у 2017 році, обговорено зміни в суддівстві та нововведення конкурсної програми.

 

 Особливу увагу на семінарі було приділено етапу „Впоряд”, де Віктор Шевчук, завідувач Центру національно-патріотичного виховання „Смілянська Січ” Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради, розповів про основні помилки у діях рою під час виконання вправ муштрового впоряду та провів майстер-клас з відображенням правильності виконання основних прийомів етапу.

До роботи семінару був залучений представник громадської організації Пласт-НСОУ Володимир Педько, який ще раз підкреслив важливість самовиховання у грі „Сокіл” („Джура”) та розповів про особливості пластівської виховної системи.

Підсумком семінару стало проведення круглого столу, де обговорювались питання згідно тематики заходу. На круглому столі керівники роїв внесли свої пропозиції щодо змін в умовах проведення гри.

В кінці семінару всі учасники отримали сертифікати.

 
Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (20.11.2016)
Переглядів: 553 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування