Головна » Статті » Cтатті

Обласна учнівська конференція «Герої не вмирають…»

В період з жовтня 2018 по лютий 2019 року, в рамках конкурсу «Герої не вмирають», в загальноосвітніх та позашкільних закладах освіти області пошуковими загонами проводилась робота з дослідження сторінок життя волонтерів, героїв минулих століть і сучасників, імена яких назавжди увійдуть до історії становлення та розвитку незалежної України. На конкурс надійшло 40 дослідницьких робіт учнів навчальних закладів області. Переможці конкурсу презентували свої роботи на конференції, яку було проведено Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради 28 листопада 2019 року.

Захід відбувся на базі Комунального закладу «Черкаський обласний краєзнавчий музей Черкаської обласної ради». Працівники музею провели для учасників конференції тематичну екскурсіюв залах, присвячених подіям на Майдані та героям АТО.

В урочистому відкритті обласної конференції взяв участь директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Данилевський Валерій Вікторович, який відзначив великий потенціал проведення таких конкурсів з патріотичного виховання молоді, подякував учасникам АТО та волонтерам, які є морально-духовним прикладом для підростаючого покоління.

Директор обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Фігура Олександра Миколаївна подякувала педагогічним працівникам та юним пошуковцям за гарну дослідницьку роботу та побажала успіхів у написанні історії сьогодення.

Виступ рою «Мошногірські яструби» Будищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради на тему «Борітеся – поборете!» став гарним початком V обласної конференції.

На конференцію завітали герої та волонтери АТО і ООС, а саме: учасник 

бойових дій в зоні АТО у складі добровольчого батальйону «Січ», представник ГО «Ветерани війни, Захисники України», Бородієнко Олександр, заступник голови Всеукраїнської Громадської організації «Молодий Народний Рух», учасник антитерористичної операції на сході України Прибіш Павло, військовий капелан, волонтер Шевчук Михайло, голова ГО «Автомайдан Черкаси», засновник Патріотичного музею АТО, волонтер Святенко Олексій, Фриз Віталій, волонтер ГО «Група Патріотів»м. Камянка, учасник бойових дій в зоні АТО, Дробязко Олексый, волонтер м. Золотоноша.

На конференції Андрощук Аліна (Маньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 Маньківської районної ради) презентувала роботу «Людина незламної волі – Юрій Збрицький».

Про героїзм молодої дівчини в ході антитерористичної операції на сході України розповідала в роботі «Катерина Вергай (Пятова): донька загиблого воїна АТО і волонтер» Поліщук Анна.

Про відвагу, віру в щасливе майбутнє розповіла Машкаринець Мирослава в роботі «З болем в серці та Словом Божим на устах».

Важливу роботу волонтера було презентовано у роботі «Маршрути долі» Могилко Богданою.

Бедерко Вікторія в своїй роботі «Не хлібом єдиним» розповіла про тяжкі часи родини переселенців та про їх нестримне бажання допомагати військовим.

Після виступу відбулося нагородження всіх учасників обласної учнівської конференції «Герої не вмирають» та їхніх керівників.

Волонтерам та героям АТО було вручено квіти та обереги, які було виготовлено вихованцями студії «Флора» Комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

<Обласна учнівська конференція «Герої не вмирають» вкотре згуртувала всіх ошуковців, патріотів, тому що сьогодні всі єдині в прагненні миру та свободи!

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (29.11.2019)
Переглядів: 145 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування