Головна » Статті » Cтатті

Обласна школа краєзнавців

Відповідно до плану роботи Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради, з метою активізації краєзнавчої роботи, розширення напрямків краєзнавчих досліджень та підтримки юних краєзнавців і народознавців, які збирають, досліджують вивчають звичаї та традиції свого краю 26-27 лютого 2016 року відбулася обласна школа краєзнавців. Головні завдання школи – це сприяння розвитку творчих інтересів дітей з різних напрямків краєзнавства, науково-дослідницької та природоохоронної роботи, виховання патріотизму, поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу.

Керівництво, проведення та організаційне забезпечення здійснював Черкаський обласний центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

Відкриття обласної школи краєзнавців

Участь у роботі школи взяли 20 вихованців краєзнавчих гуртків з районів області: Городищенського, Драбівського, Звенигородського, Золотоніського, Канівського, Маньківського, Смілянського, Тальнівського, Черкаського, Чорнобаївського, Шполянського та 14 вихованців з міст: Ватутіне, Золотоноша, Канів, Сміла та Черкаси.

Обласна школа краєзнавців має виявляти та підтримувати кращих краєзнавців, дослідників та пошуковців. Під час роботи школи краєзнавців розглядалися критерії суддівства до конкурсної програми обласного краєзнавчого зльоту; визначення основних напрямків польових досліджень та теоретичних завдань на польових станціях під час проходження      туристсько-краєзнавчого маршруту; вироблення критеріїв та вимог до захисту творчих звітів команд, були повністю виконані.

Результатом роботи школи юних краєзнавців стали: розробка попередніх умов проведення обласного етапу Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців; проведення навчання з підготовки учнівської молоді до участі в обласному зльоті юних краєзнавців; розширено базу знань про види та методику проведення краєзнавчих досліджень.

В обласній школі краєзнавців брали участь команди юних дослідників та переможці обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді „Моя Батьківщина – Україна” від районів, міст області, які представили перед учасниками школи свої дослідження з різних напрямків краєзнавства:

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (01.03.2016)
Переглядів: 415 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування