Головна » Статті » Cтатті

На Всеукраїнській конференції в Києві

 

24 – 25 листопада 2015 року учні 11-М класу Хижняк Іван та Коваль Денис побували у місті Києві на Всеукраїнській  конференція за темою: „Історико-географічна експедиція „Історія міст і сіл України”: підсумки та досягнення”. Як кращі пошуковці гуртка «Історики-краєзнавці» ПНЗ м. Черкас ЦТКЕСУМ (керівник Микола Миколайович Щербина) Іван та Денис стали членами делегації від Черкаської області. Разом з ними Черкащину представляли і кращі пошуковці районного туристсько-краєзнавчого клубу «Альта» із с. Будище Черкаського району (керівник Анатолій Мефодійович Журило). Саме ці два колективи були багаторічними переможцями експедиції в номінаціях «Маршрут» та «Нарис-опис». Очолювала делегацію методист Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Світлана Петрівна Турченюк.

Програмою конференції було передбачено пленарні засідання та виступи учнів – представників делегацій, пішохідні оглядові екскурсії   м. Києвом, огляд Національного музею народної архітектури та побуту України (с. Пирогово). Делегації вітали представники Міністерства освіти і науки України, Національної спілки краєзнавців України, Українського географічного товариства, Національного музею народної архітектури та побуту України.

Член гуртка «Історики-краєзнавці» Хижняк Іван прокоментував присутнім презентацію «Валява – село «Урожайне», яка була створена за матеріалами останньої конкурсної роботи. Діти з різних куточків України з цікавістю прослухали розповідь та переглянули презентацію про історію та сучасність одного з мальовничих сіл Черкащини.

На завершення учасники конференції завірили, що продовжуватимуть й надалі займатися краєзнавчою, пошуково-дослідницькою роботою з вивчення історичної спадщини України.

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (01.12.2015)
Переглядів: 331 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування