Головна » Статті » Cтатті

На обласному семінарі обговорено підготовку до обласного етапу гри «Джура»

27 квітня 2017 року Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради проведено обласний семінар за темою „Підготовка керівників роїв навчальних закладів районів і міст області до участі в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) у 2017 році” (далі – гра «Джура»). На семінарі були присутні 35 керівників роїв з районів та міст області.

На семінарі, який пройшов в Черкаському обласному Центрі туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради було обговорено умови участі роїв у грі «Джура».

Шевчук Віктор Володимирович, завідувач Центром національно-патріотичного виховання „Смілянська Січ” Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради, головний отаман гри представив таборову старшину, розповів про її обов’язки та про організацію таборування.

Працівниками Центру представлено штаб гри «Джура», головну суддівську колегію, програму гри, місце проведення, кожному із 12 етапів гри надали детальне роз’яснення та розповіли про особливості їхнього проведення у 2017 році

Крім розгляду теоретичних питань, для керівників роїв було організовано показ етапів „Туристсько-спортивна смуга перешкод, „Лава-штовхач” та „Теренова гра”.

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (28.04.2017)
Переглядів: 309 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування