Головна » Статті » Cтатті

Музейну та краєзнавчу роботу обговорили на обласному семінарі

13 жовтня 2015 року на базі Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді відбувся обласний семінар методистів методичних кабінетів районних та міських відділів освіти на тему «Музеї при навчальних закладах в системі шкільної та позашкільної освіти».

Організаторами заходу виступили Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Департамент освіти і науки облдержадміністрації та Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді.

Відкрив семінар заступник директора Департаменту Ігор Волошин, який визначив ключову роль національно-патріотичного виховання учнівської молоді у формуванні громадянина.

Заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Дмитро Омельченко розповів про туристсько-краєзнавчу роботу в контексті патріотичного виховання дітей та молоді. Керівникам туристсько-краєзнавчих клубів Черкащини Дмитро Григорович вручив Грамоти державного центру.

Директор Центру Олександра Фігура означила напрямок краєзнавчої та музейної роботи в системі позашкільної освіти.

Методист Центру Світлана Турченюк доповіла про проведення огляду музеїв при навчальних закладах області. Методист Тальнівського районного методичного кабінету Лариса Шишкова поділилася досвідом проведення краєзнавчої роботи в районі.

На завершення заходу в рамках круглого столу учасники долучилися до обговорення тематики семінару, висловивши свої ідеї та пропозиції.

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (14.10.2015)
Переглядів: 444 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування