Головна » Статті » Cтатті

Ліс, пригоди та драйв: запрошуємо на теренову гру «СіЧ: сила і честь»

Прагнеш пригод та яскравих вражень? Відвідай теренову гру «СіЧ: сила і честь імені братів Чучупак», яка відбуватиметься 3-6 жовтня у Холодному Яру, на Черкащині!

Що означає оте дивне слово «ТЕРЕНІВКА»?

Теренівки або теренові ігри – це командні ігри, які проходять на певній території (здебільшого на місцях, де відбувались знакові історичні події) і вимагають заздалегідь докладного планування.

Теренові ігри сповнені духом пригодництва, вони мотивують учасників бути ініціативними, пробуджують почуття командності й відповідальності.

У чому полягає суть теренової гри?

Усі учасники гри діляться на дві сотні, на чолі яких стоїть сотенний. Основна мета – забрати прапор супротивника і зберегти свій до завершення гри. Прапор – головна цінність сотні, втрата якого означає програш в грі. Щоб забрати прапор, необхідно подолати цілу сотню протилежної команди. Для цього у кожного гравця на руці знаходиться символ життя – пов’язка. Зірвати пов’язку означає вбити  супротивника.

Навіщо проводити теренові ігри?

Подібні заходи виховують сильну, здорову молодь, допомагають удосконалюватися, здобувати нові знання та вміння, вивчати історію, розвивати себе і тим самим державу.

Що дає участь у теренівці?

Перш за все, теренівки виховують дисципліні духу, поведінки, розуму і думки – вміння сконцентруватися на необхідному, досконало зорієнтуватися і виконати своє завдання, вміння гідно поводити себе в будь-яких ситуаціях!

Друге – це люди. На теренівках ти не просто знайдеш справжніх, щирих друзів, але й навчишся працювати у команді, і це неймовірно круто!

Бажаєш провести незабутні чотири дні серед мальовничої природи, у колі гарних людей та ще й отримати стильну футболку учасника? Тоді реєструйся на теренову гру «СіЧ: сила і честь» за посиланням: http://bit.ly/sich2019.

Участь у грі абсолютно БЕЗКОШТОВНА! Умови участі: 16-28 років, наявність страхового полісу.

Усі деталі про теренову гру тут: https://www.facebook.com/terenivka.sich/

Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України, відділ національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, ГО «ВМР «Національний Альянс».

Пресслужба теренової гри
«СіЧ: сила і честь імені братів Чучупак»
Контактна особа: Юлія (0682011209)

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (13.09.2019)
Переглядів: 152 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування