Головна » Статті » Cтатті

Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні (відкритий Кубок  Чернігівської області)

З 28 лютого по 3 березня 2019 року у смт Варва Варвинського району Чернігівської області відбулися змагання Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні (відкритий Кубок  Чернігівської області).

Збірна команда Черкаської області (тренер команди – Молчан Євгеній Павлович, завідувач туристсько-краєзнавчого відділу Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради) вирішила випробувати свої сили та взяла участь у змаганнях. До складу команди увійшли вихованці Позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді» (Соколов Максим, Ткаченко Анастасія, Шумейко Євгенія, Турчаненко Михайло – тренер Перепонова Світлана Миколаївна; Кушнір Станіслав, Крищук Таїсія – тренер
Романовська Оксана Володимирівна) та Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (Шпирка Вікторія, Шагурський Даніл – тренер Молчан Євгеній Павлович).

На дистанціях IV класу змагань з пішохідного туризму учасники команди продемонстрували вміння у подоланні перешкод на дистанціях командних та особистих змаганнях, що у підсумку допомогло команді увійти до 10-ти кращих команд України. (Варто зазначити, що IV клас дистанцій – найвищий, який можна організувати в приміщеннях).

Дякуємо учасникам та тренерам команди за підготовку до участі та участь у змаганнях. Бажаємо подальших успіхів!

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (06.03.2019)
Переглядів: 243 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування