Головна » Статті » Cтатті

Герої серед нас…

В період з листопада 2017 по березень 2018 року, в рамках конкурсу «Герої не вмирають», в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області пошуковими загонами проводилась робота з дослідження сторінок життя героїв минулих століть і сучасників, імена яких назавжди увійдуть до історії становлення та розвитку незалежної України. На конкурс надійшло 53 дослідницькі роботи учнів навчальних закладів області. Переможці конкурсу презентували свої роботи на конференції, яку було проведено Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради 29 листопада 2018 року.

Захід відбувся на базі Комунального закладу «Черкаський обласний краєзнавчий музей Черкаської обласної ради». Працівники музею провели для учасників конференції екскурсії в залах, присвячених 100-річчю Української національної революції та героям АТО.

В урочистому відкритті обласної конференції взяла участь заступник начальника відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки облдержадміністрації Шевченко Тетяна Олександрівна, яка відзначила великий потенціал проведення таких конкурсів з патріотичного виховання молоді, подякувала учасникам АТО та волонтерам, які є морально-духовним прикладом для підростаючого покоління.

Директор обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Фігура Олександра Миколаївна подякувала педагогічним працівникам та юним пошуковцям за гарну дослідницьку роботу та побажала успіхів у написанні історії сьогодення.

В  иступ рою «Мошногірські яструби» Будищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради став гарним початком ІV обласної конференції.

На конференцію завітали волонтери та герої АТО, а саме: засновник фонду «Час надії», військовий капелан Асоціації Професійних капеланів України, волонтер Лариса Когут, учасник АТО Мазніченко Вадим Олександрович, учасник АТО, заступник голови всеукраїнської громадської організації «Молодий народний рух» Прибіш Павло Русланович, учасник АТО, кіборг Гончаренко Станіслав Юрійович та голова громадської організації «Наш батальон», координатор волонтерської ініціативи м. Черкаси Скічко В’ячеслав Петрович.

Лариса Когут розповіла про будні волонтерської роботи, продемонструвала світлини місць бойових дій, де побувала з волонтерською місією.

На конференції Шамухіним Романом (Державний навчальний заклад «Черкаський професійний автодорожний ліцей») було презентовано роботу «Герой-Кіборг – Олексій Панченко».

Про героїзм учасника антитерористичної операції розповідала в роботі «Вадим Мазніченко. Незламний» Задорожна Ірина.

Про відвагу та героїзм, жагу до життя та бойові нагороди розповіли Ліла Ірина та Мостіпан Вадим в роботі «З когорти мужніх: Ігор Лесич».

Важливу роботу волонтерів було презентовано у роботах «Волонтери ХХІ століття», «Її покликання – допомагати іншим», «Її орбіта – служіння Україні. Життєвий шлях волонтерки Аліни Горгуль», «В’ячеслав Скічко – координатор волонтерської ініціативи та голова громадської організації «Наш батальйон».

П ісля виступу відбулося нагородження всіх учасників обласної учнівської конференції «Герої не вмирають» та їхніх наставників.

Волонтерам та героям АТО було вручено квіти та обереги, які було виготовлено вихованцями Комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

Обласна учнівська конференція «Герої не вмирають» вкотре згуртувала всіх її учасників, тому що сьогодні всі єдині в прагненні миру та свободи!

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (30.11.2018)
Переглядів: 278 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування