Головна » Статті » Cтатті

Досліджуємо історію Української революції на Черкащині

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України з вересня 2018 року розпочата Всеукраїнська краєзнавча акція учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби». Акція розрахована на три роки. Метою акції є громадянське виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність.

Юні пошуковці Черкащини активно долучились до пошукової роботи з вивчення історії Української революції в рідному краї. На обласний етап акції, який проводить Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради, надійшло 27 робіт за пятьма напрямками акції. Загальний рівень робіт досить високий.

До складу журі ввійшли члени обласної організації Національної спілки краєзнавців України та викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Судді звертали особливу увагу на наявність пошукової роботи і вивчення місцевої історії.

Переможців акції нагороджено дипломами управління освіти Черкаської облдержадміністрації, лауреатів – грамотами Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

Кращі роботи, зокрема робота вихованців туристсько-краєзнавчого клубу «Вік» Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Канівської районної ради, учениць Коврайського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» імені Г. С. Сковороди Золотоніської районної ради та робота вихованців гуртків станції юних туристів м. Умань візьмуть участь у Всеукраїнському етапі акції, який відбудеться в березні в Українському державному центрі національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Запрошуємо всіх юних пошуковців приєднуватись до акції, яка продовжиться у 2019 та 2020 роках.

З матеріалами щодо акції можна ознайомитись на сайті Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради: http://ckoblsutur.ucoz.ua/

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (19.02.2019)
Переглядів: 313 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування