Головна » Статті » Cтатті

День цивільного захисту та спеціальне об’єктове тренування

26 травня 2015 року в Черкаському обласному центрі туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді (далі – Центр) відбувся «День цивільного захисту» та спеціальне об’єктове тренування.

В закладі було створено комісію з перевірки готовності (допуску) працівників Центру до проведення спеціального об’єктового тренування, здійснено перевірку довгострокових та річних плануючих документів закладу з питань цивільного захисту, наповнення папок робочих документів керівників формувань (оповіщення і зв’язку; медичного захисту) та комісій (надзвичайних ситуацій; пожежно-технічної та евакуаційної), вибіркову перевірку знань працівників формувань з питань цивільного захисту та дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

Для участі у проведенні об’єктового тренування було запрошено заступника начальника штабу цивільного захисту Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Миколу Германа, представників позашкільних закладів обласної комунальної власності: методиста Комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» Любов Верховську та заступника директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» Геннадія Брагінця.

За результатами роботи комісії було складено акт про допуск до проведення спеціального об’єктового тренування.

Під час заходу проведено відпрацювання злагодженості керівників та особового складу формувань при виникненні можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних з проявами терористичної діяльності та виникненням пожежі в приміщенні закладу.

Згідно плану проведення заходу було відпрацьовано дії особового складу формувань при виявленні невідомого предмету в приміщенні закладу, загоранні одного із приміщень закладу. Було відпрацьовано дії особового складу формувань з евакуації працівників закладу та надання першої долікарської допомоги.

Було оглянуто підвальне приміщення для тимчасової евакуації при виникненні надзвичайної ситуації.

Під час тренування  Микола Герман, заступник начальника штабу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, провів практичне заняття для працівників закладу та особового складу формувань цивільного захисту Центру з використання засобів індивідуального захисту, правил безпечного користування порошковими та вуглекислотними вогнегасниками, будови протигаза та особливостей його використання.

Методичну допомогу у проведенні заходу було надано заступником начальника штабу цивільного захисту Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Миколою Германом.

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (28.05.2015)
Переглядів: 435 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування