Головна » Статті » Cтатті

„А ми тую славу збережемо”

28 – 29 квітня 2015 року делегація Черкаської області взяла участь у Всеукраїнській краєзнавчій конференції учнівської молоді „А ми тую славу збережемо”, присвяченій 70-ій річниці перемоги над нацизмом у Європі в роки Другої світової війни.

У захисті дослідницьких робіт взяли участь представинки 20 областей України.

На конференції учнівські делегації з 20 областей України захищали свої дослідницькі роботи з історії Другої світової війни на території України.

Делегацію від Черкащини очолив методист обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради Максим Матло. До складу делегації увійшли 4 учні - переможці Всеукраїнського конкурсу „А ми тую славу збережемо”: від Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради (Коструб Ю.М., керівник Раку Ю.Г.), Руськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради (Кошман А.І., керівник Пономаренко А.В.), Носачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради (Бондаренко А.В., керівник Громовий А.А.) та Чигиринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської районної ради (Коцуренко І.С., керівник Дяченко Г.В.).

                               

Юні дослідники захищали пошукові роботи у 2 секціях: „Висвітлення маловідомих сторінок війни на території України, пов’язаних з діяльністю партизанських загонів, національно-патріотичних формувань ОУН-УПА, підпільних груп тощо, їхньої боротьби проти загарбників” та „Дослідження бойового шляху військових частин і формувань, що звільняли українські землі і Європейські країни від нацистсько-фашистського поневолення, їхній вклад у перемогу”.

Учні успішно захистили свої дослідницькі роботи - „Партизанський загін імені Пожарського”, „Гельмязівський партизанський загін”, „Бойовий шлях 62-ї гвардійської  Звенигородсько-Будапештської Червонопрапорної Орденів Богдана Хмельницького та Суворова стрілецької дивізії”, „Льотчик-герой Іван Литвиненко”, - за які одержали дипломи Українського державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

                  

Делегація Черкаської області з заступником директора

Українського державного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді

Омельченко Д. Г.

Для учасників конференції відбулися цікаві та пізнавальні екскурсії Києвом. Зокрема учні відвідали Меморіальний комплекс „Національний музей історії Великої вітчизняної війни 1941-1945 років”.

                        

Делегація Черкаської області на Алеї слави у м. Києві

     Учасниками конференції були покладені вінки до монумента „Україна - мати”.

                    

У контексті ствердження української самоідентичності та державності, пошуково-дослідницька робота учнівської молоді має надзвичайно важливе значення, адже саме підростаюче покоління з першоджерел дізнається про минуле свого народу, аби пам’ятати та прославляти подвиги своїх попередників.

 

 

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (05.05.2015)
Переглядів: 497 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування