Головна » Статті » Cтатті

8-10 листопада 2019 року в місті Миколаєві відбулася Х Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасн

8-10 листопада 2019 року в місті Миколаєві відбулася Х Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників», участь у якій взяла і делегація Черкаської області в складі методиста Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій
учнівської молоді Черкаської обласної ради Турченюк Світлани та вихованки гуртка «Краєзнавці-туристи», учениці 10-б класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради Бобкової Ірини.

Учасники конференції мали змогу відвідати Миколаївський музей суднобудівництва та флоту, Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «Нібулон».

Цікавим та пізнавальним для учасників стало і пленарне засідання, яке відбулося при Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.

Вихованкою гуртка Бобковою Іриною була представлена робота «Немає нічого ціннішого, ніж те, що оточує тебе щодня», в якій учасниця представила історію дослідження міста Черкаси, розповіла про найбільш цікаві, на її думку, місця та об’єкти, які варто відвідати, запросила до подорожі Черкащиною та нашим містом.

Підсумком роботи конференції стало вручення учасникам сертифікатів про участь в конференції та друкованих тез, в які включені роботи учасників.

Категорія: Cтатті | Додав: Адміністратор (11.11.2019)
Переглядів: 153 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування