Список переможців
обласного військово-патріотичного конкурсу,
присвяченого героям-захисникам незалежної та суверенної України,
„Герої не вмирають”

 

І місце

1. Базильчук Юрій, Вакула Тетяна, учні Скориківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради, за роботу „Ти вічно живий у наших серцях, земляче”.
2. Військово-патріотичний гурток „Пошук” Єрківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя України В. М. Чорновола Катеринопільської районної ради, за роботу „УСС – борці за утвердження і торжество української державності”.
3. Волонтерський загін „Відкриті серця” Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради, за роботу „Україна – країна синів мужніх!”.
4. Глизь Дарина, Кошман Анна, учениці Руськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради, за роботу „Ігор Момот: жива легенда”.
5. Громова Юлія, Гурська Діана, учениці Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради, за роботу „Герой України Сергій Олександрович Шаптала”.
6. Гурток „Стежина” Хижнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради, за роботу „Вірні сини України”.
7. Дорошенко Мар’яна, учениця Гарбузинського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Корсунь-Шевченківської районної ради, за роботу „Славний син Корсунщини”.
8. Кодак Лілія, учениця Золотоніської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням економіки та правознавства Золотоніської міської ради, за роботу „Ми пам’ять збережемо”.
9. Краєзнавчий гурток „Юний краєзнавець” Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради, за роботу „Перерваний шлях гельмязівського вчителя”.
10. Кузьменко Вікторія, Тарасенко Анастасія, учениці Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Черкаської районної ради, за роботу „Ідель Ілля Євгенійович”.
11. Пошукова група „Нічні кажани” Мошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради, за роботу „Кращий серед рівних…”.
12. Пошукова група „Патріот” Гудзівського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Звенигородської районної ради, за роботу „Горить свіча і пам’яті сльоза додолу з неї краплями стікає”.
13. Пошукова група Тимошівської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів імені Кароля Шимановського Кам’янської районної ради, за роботу „Ситник Святослав Веніамінович, борець за незалежну та суверенну Україну”.
14. Терещенко Анна, учениця Золотоніської спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради, за роботу „Незламність української душі”.
15. Туристсько-краєзнавчий клуб „Вік” Канівського районного Будинку школярів та юнацтва Канівської районної ради, за роботу „Життя віддане Україні”.

 

ІІ місце

1. Військово-патріотичний клуб „Гарт” Будинку дитячої та юнацької творчості Уманської міської ради, за роботу „АТО: Життя хоробрих уманчан”.
2. Гурток „Географічне краєзнавство” Канівського міського центру туризму Канівської міської ради, за роботу „Чупилка Толя – у небесній сотні”.
3. Дитячий колектив „Родина” Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Уманської районної ради, за роботу „Анатолій Поліщук – син своєї землі”.
4. Ільченко Тетяна, учениця Гладківщинського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Золотоніської районної ради, за роботу „Герої не вмирають”.
5. Колодяжна Крістіна, учениця Макіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради, за роботу „Смілянський край у роки національно-визвольної боротьби 1917-1921 рр.”.
6. Пошукова група „Гарт” Смілянського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В. Т. Сенатора” Смілянської міської ради, за роботу „Україна понад усе!”.
7. Пошукова група Державного навчального закладу „Черкаський професійний автодорожній ліцей”, за роботу „Герої не вмирають”.
8. Пошукова група „Патріот” Верхняцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради, за роботу „Герої поруч. Покотилов Олег Павлович”.

 

ІІІ місце

1. Волонтерський загін „Доброта” Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської районної ради, за роботу „Курличуть криком журавлі”.
2. Гурток „Ми громадяни України” Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Маньківської районної ради, за роботу „Маньківська сотня ангелів-охоронців на сторожі”.
3. Дослідницько-пошукова група „Пам’ять” Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 Смілянської міської ради, за роботу „Герої АТО. Олександр Шаповал. Федір Подварко”.
4. Задерака Аліна, Лантух Світлана, учениці Монастирищенської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів „Обдарованість” Монастирищенської районної ради, за роботу „Добровольцем в найгарячішу точку АТО”.
5. Кравчук Альона, учениця Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради, за роботу „Учасники АТО – Герої України”.
6. Овчаренко Антон, учень Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Черкаської міської ради, за роботу „Дід мною гордився б”.
7. Пошукова група Смілянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради, за роботу „Армія – це гордість для тих, хто служить…І тих хто чекає”.
8. Третяк Майя, Слободяник Ігор, учні Державного навчального закладу „Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів”, за роботу „Патріотизм посеред нас: герої Звенигородщини”.

 

 

Список керівників учнів-переможців
обласного військово-патріотичного конкурсу,
присвяченого героям-захисникам незалежної України,
„Герої не вмирають”

 

І місце

1. Боровик Людмила Петрівна, методист, керівник туристсько-краєзнавчого клубу „Вік” Канівського районного Будинку школярів та юнацтва Канівської районної ради, за роботу „Життя віддане Україні”.
2. Галат Марина Миколаївна, вчитель історії Скориківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради, за роботу „Ти вічно живий у наших серцях, земляче”.
3. Голубович Леся Сергіївна, вчитель історії, педагог-організатор Золотоніської спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради, за роботу „Незламність української душі”.
4. Громовий Андрій Анатолійович, вчитель історії Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради, керівник історико-краєзнавчого гуртка „Берест” Центру дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради, за роботу „Герой України Сергій Олександрович Шаптала”.
5. Дика Наталія Миколаївна, вчитель історії Золотоніської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням економіки та правознавства Золотоніської міської ради, за роботу „Ми пам’ять збережемо”.
6. Жмуд Тетяна Іванівна, вчитель історії Хижнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради, за роботу „Вірні сини України”.
7. Константинова Леся Миколаївна, соціальний педагог Мошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради, за роботу „Кращий серед рівних…”.
8. Крецул Світлана Володимирівна, вчитель зарубіжної літератури Єрківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя України В. М. Чорновола Катеринопільської районної ради, за роботу „УСС – борці за утвердження і торжество української державності”.
9. Кріт Олександр Юрійович, вчитель історії Гарбузинського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Корсунь-Шевченківської районної ради, за роботу „Славний син Корсунщини”.
10. Пономаренко Антоніна Вікторівна, вчитель історії Руськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради, за роботу „Ігор Момот: жива легенда”.
11. Раку Юрій Григорович, вчитель історії Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради, за роботу „Перерваний шлях гельмязівського вчителя”.
12. Тарасенко Зоя Віталіївна, вчитель географії Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради, за роботу „Ідель Ілля Євгенійович”.
13. Ткаченко Людмила Петрівна, педагог-організатор Гудзівського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Звенигородської районної ради, за роботу „Горить свіча і пам’яті сльоза додолу з неї краплями стікає”.
14. Чорнобай Світлана Василівна, педагог-організатор Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради, за роботу „Україна – країна синів мужніх!”.
15. Щекань Марина Сергіївна, заступник директора з виховної роботи, Погоріла Світлана Олександрівна, бібліотекар Тимошівської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів імені Кароля Шимановського Кам’янської районної ради, за роботу „Ситник Святослав Веніамінович, борець за незалежну та суверенну Україну”.

 

ІІ місце

1. Бойчук Леся Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Смілянського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В. Т. Сенатора” Смілянської міської ради, за роботу „Україна понад усе!”.
2. Вербицька Світлана Іванівна, викладач, Прудиус Марина Сергіївна, лаборант Державного навчального закладу „Черкаський професійний автодорожній ліцей”, за роботу „Герої не вмирають”.
3. Городнюк Ганна Вікторівна, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Уманської міської ради, за роботу „АТО: Життя хоробрих уманчан”.
4. Євтушенко Людмила Федорівна, педагог-організатор, Ільченко Галина Петрівна, вчитель української мови та літератури Гладківщинського  навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ                  ступенів – дошкільний навчальний заклад” Золотоніської районної ради, за роботу „Герої не вмирають”.
6. Іщенко Валентина Петрівна, заступник директора Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Уманської районної ради, за роботу „Анатолій Поліщук – син своєї землі”.
7. Лазнева Ніла Петрівна, педагог-організатор Верхняцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради, за роботу „Герої поруч. Покотилов Олег Павлович”.
8. Новохатько Ольга Дмитрівна, керівник військово-патріотичного гуртка Макіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради, за роботу „Смілянський край у роки національно-визвольної боротьби        1917-1921 рр.”.
9. Щербак Вікторія Віталіївна, керівник гуртка Канівського міського центру туризму Канівської міської ради, за роботу „Чупилка Толя – у небесній сотні”.

 

ІІІ місце

1. Гричина Алла Миколаївна, педагог-організатор Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської районної ради, за роботу „Курличуть криком журавлі”.
2. Сотник Альона Василівна, вчитель української мови та літератури Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради, за роботу „Учасники АТО – Герої України”.
3. Рубан Сергій Сергійович, викладач історії Державного навчального закладу „Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів”, за роботу „Патріотизм посеред нас: герої Звенигородщини”.
4. Рябовіл Руслана Сергіївна, вчитель історії Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Маньківської районної ради, за роботу „Маньківська сотня ангелів-охоронців на сторожі”.
5. Солдатенко Лідія Іванівна, вчитель історії, Овчаренко Світлана Михайлівна, вчитель природознавства Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Черкаської міської ради, за роботу „Дід мною гордився б”.
6. Сопільняк Вікторія Вікторівна, педагог-організатор Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 Смілянської міської ради, за роботу „Герої АТО. Олександр Шаповал. Федір Подварко”.
7. Трухіна Валентина Олександрівна, педагог-організатор Монастирищенської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів „Обдарованість” Монастирищенської районної ради, за роботу „Добровольцем в найгарячішу точку АТО”.
8. Чекіс Злата Володимирівна, керівник етнографічного музею Смілянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради, за роботу „Армія – це гордість для тих, хто служить…І тих хто чекає”.

 

Список лауреатів
обласного військово-патріотичного конкурсу,
присвяченого героям-захисникам незалежної України,
„Герої не вмирають”

1. Волонтерський загін „Турбота” Вербівської загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів Кам’янської районної ради, за роботу „Герой Холодноярської республіки”.
2. Гурток „Краєзнавець” Степанецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Канівської районної ради, за роботу „Вони загинули за Україну”.
3. Історико-краєзнавчий гурток „Пошук” Староковрайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чорнобаївської районної ради, за роботу „Жителі Старого Ковраю на захисті територіальної цілісності України”.
4. Клочанка Назар, Дяченко Юрій, учні Жаботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кам’янської районної ради, за роботу „Федір Швець – активний діяч Української                                                   національно-демократичної революції”.
5. Краєзнавча експедиція Золотоніської гімназії ім. С. Д. Скляренка Золотоніської міської ради, за роботу „Героями не народжуються”.
6. Краєзнавчо-пошуковий сектор учнівського самоврядування „Лідер” Васютинського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Чорнобаївської районної ради, за роботу „Герої сьогодення”.
7. Пошукова група Вершацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чигиринської районної ради, за роботу „Брати по духу. Брати по крові”.
8. Пошукова група „Відкриті серця” Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Смілянської міської ради, за роботу „Герої поруч із нами”.
9. Пошукова група „Пам’ять” Державного навчального закладу „Професійно-технічне училище №14 м. Городище”, за роботу „Герої не вмирають”.
10. Пошукова група гуртка „Історичними стежками” Орловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради, за роботу „Вогонь його не вдасться побороти, допоки є вкраїнцем на землі”.
11. Пошукова група Державного навчального закладу „Професійно-технічне училище №14 м. Городище”, за роботу „Герої не вмирають”.
12. Пошукова група „Кліо” Навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум” Смілянської міської ради, за роботу „І знову в Україні війна!?”.
13. Пошукова група „Мандрівники в минуле” Державного навчального закладу „Корсунь-Шевченківський професійний ліцей”, за роботу „Ніколи знову”.
14. Пошукова група „Патріот” Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Смілянської міської ради, за роботу „Низький уклін до землі, світла пам’ять тим, хто захищає український народ…Ми пам’ятаємо тебе Андрію Горбенко”.
15. Пошукова група „Юність” Лукашівського навчально-виховного комплексу Чорнобаївської районної ради, за роботу „Герої нашого часу. Наші земляки в зоні АТО”.
16. Тертичний Владислав, учень Степанківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради, за роботу „Дослідження діяльності ОУН-УПА на Чигиринщині”.

 

Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування