Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради – це обласний позашкільний  навчальний заклад, який вже протягом 60-ти років здійснює туристичну, організаційно-масову, краєзнавчу, науково-методичну, навчально-виховну, екскурсійно-оздоровчу та національно-патріотичну роботу серед учнівської, студентської молоді, педагогічних працівників навчальних закладів області. Педагогічний колектив закладу проводить активну просвітницьку та методичну роботу з розвитку туризму, краєзнавства та патріотичного виховання учнівської молоді та педагогічних працівників на Черкащині.

Для педагогічних працівників області Центр створює навчально-методичні матеріали, проводить семінари та конкурси, забезпечує потреби дітей у творчій самореалізації, змістовному дозвіллі та оздоровленні. Щороку тисячі дітей беруть участь у туристсько-краєзнавчих заходах Центру.

В закладі працює два відділи: методичний та організаційно-масовий.

Робота методичного відділу спрямована на виконання одного із пріоритетних завдань закладу – національно-патріотичне виховання учнівської молоді. Відділом проводяться військово-патріотичні конкурси, конференції пошуково-дослідницьких загонів та гра “Джура”

Організаційно-масовий відділ спрямовує свою діяльність на організацію масових заходів з учнівською молоддю зі спортивного туризму, спортивного орієнтування, краєзнавства та музейної роботи. В області створено та функціонує 179 музеїв при навчальних закладах, 9 із яких мають звання зразковий, 2 – народний.

Гурткова робота

В Центрі працюють 23 гуртки, які охоплюють позашкільною освітою 355 вихованців. Це гуртки краєзнавчого, туристсько-спортивного та патріотичного напрямку: “Краєзнавці-туристи”, “Історичне краєзнавство”, “Географічне краєзнавство”, "Літературне краєзнавство" “Юні екскурсоводи”, “Спортивний туризм”, “Пішохідний туризм”, “Юні туристи”, “Спортивне орієнтування” та “Джура”.

 

Корисні посилання
Наші контакти
Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради
18008, м. Черкаси
вул. Смілянська 100/1а

Графік роботи пн-чт 8.00-17.15, пт 8.00-16.00
обідня перерва 13.00-14.00
(0472) 63-14-89 centrum_turist@ukr.net
Місцерозташування